Liosimo
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Liosimo Forum
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Αιντε Καλημερα :D

Πήγαινε κάτω 
+3
nickel
Arp
`Laura~!
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
`Laura~!
Member
Member
`Laura~!


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Τρικαλα

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 1:23 am

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arp
Liosimo Admin
Liosimo Admin
Arp


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Κ.Τούμπα/Θεσσαλονίκη

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 1:35 am

Δεν χρειάζεται να κάνετε new topic για να postάρετε ένα vid εφόσον υπάρχει ήδη ένα για ακριβώς αυτόν τον λόγο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nickel
Anti-Cheat
Anti-Cheat
nickel


Αριθμός μηνυμάτων : 221
Ημερομηνία εγγραφής : 28/12/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : ilion

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 4:58 am

παιζει να το κανεις και για 3τη φορα... εχουμε ποστ για μουσικη . αν ειναι καθε μερα 1ας να λεει καλημερα και να βαζει και απο κατι θα γινουμε σαν το φβ καθε πρωι 20 ατομα να λενε κλμρ και να ποσταρουν κατι

σου το εχω πει 100 φορες μν σπαμαρεις εσυ εκει οταν μια μερα θα δεις μπαν απο φορουμ μην αναροτιθεις γιατι ....
Αν προσπαθεις να ανεβασεις συμετοχη φορουμ(για αδμιν next month) και σπαμαρεις τα 32 ειναι αρκετα για public player αρα σταματα εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.crymorenoobs.com
WizZaRd`
Liosimo Admin
Liosimo Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 7:39 am

nickel έγραψε:
παιζει να το κανεις και για  3τη φορα...  εχουμε ποστ για μουσικη . αν ειναι καθε μερα 1ας να λεει καλημερα και να βαζει και απο κατι  θα γινουμε σαν το φβ καθε πρωι 20 ατομα να λενε κλμρ και να ποσταρουν κατι

σου το εχω πει 100 φορες μν σπαμαρεις εσυ εκει οταν μια μερα θα δεις μπαν απο φορουμ μην αναροτιθεις γιατι ....
Αν προσπαθεις να ανεβασεις συμετοχη φορουμ(για αδμιν next month) και σπαμαρεις τα 32 ειναι αρκετα για public player  αρα σταματα εδω
δεν ειχα καν την ορεξη να του τα γραψω ευτυχως π τα ειπες ολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1hp.LoL.What
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2013

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Sry    Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 8:05 am

Crying or Very sad καταλαθος εγινε ζητω 1000 συγνωμη καταλαθος πατισα new topic αντι gia post reply σας παρακαλω αν γινετε καντε delete το topic η αν γινετε να το κανετε μετακινηση Και παλι Συγνωμη για την αναστατωση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1hp.LoL.What
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2013

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 8:09 am

μπηκα απο ενως φιλου μου το acc γιατι κατι επαθε το pc μου και δεν ανηγει τεσπα αν μπορειτε καντε delete to τοπικ η μετακινηση 1000 σρυ εκανα λαθος πατισα new topic σρυ και παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
1hp.LoL.What
Member
Member



Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2013

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 8:09 am

μπηκα απο ενως φιλου μου το acc γιατι κατι επαθε το pc μου και δεν ανηγει τεσπα αν μπορειτε καντε delete to τοπικ η μετακινηση 1000 σρυ εκανα λαθος πατισα new topic σρυ και παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
o3
Anti-Cheat
Anti-Cheat
o3


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Tripolitzaaaaaaa

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 1:32 pm

1Hp τι εκανες καταλαθως? Add replay ekanes edw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Motion
Owner
Owner
Motion


Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Greece,Salonica

Αιντε Καλημερα  :D Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αιντε Καλημερα :D   Αιντε Καλημερα  :D EmptyΠαρ Σεπ 06, 2013 9:48 pm

@MOVED

#LOCK

#ΚΑΔΟΣ

σοβαρευτειτε θα ξεκινησουν bans στο forum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αιντε Καλημερα :D
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liosimo :: Κάδος Ανακύκλωσης :: Κάδος-
Μετάβαση σε: