Liosimo
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Liosimo Forum
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 help an boreite...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
warrioR^
Member
Member
warrioR^


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαλκίδα

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: help an boreite...   help an boreite... EmptyΤρι Φεβ 05, 2013 8:45 am

οταν ειμαι στο σι ες μεσα σε σερβερ και παταω να ανειξη το στεαμ π.χ. για να απαντησω σε ενα μυνημα σε καπιον παιχτι (εντος παιχνιδιου παντα) μου ανεβάζει λατενσι ξερει κανεις γαιτι?

και κατι αλλο οταν παω να μπω στο λιοσιμο μου βγαζει αυτο! hunk_alloc:bad size:-1709126648 .καπιοια βοήθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`PsYcHo^
Liosimo Admin
Liosimo Admin
`PsYcHo^


Αριθμός μηνυμάτων : 195
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Αρκαδία,Τρίπολη

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΤρι Φεβ 05, 2013 10:37 am

Νομιζω οτι μπορει να φταει το στεαμ γιατι το κανει και σε εμενα.Οαο αφορα το ΗουΚ δεν ξερω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The_Low`
Liosimo Admin
Liosimo Admin
The_Low`


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Νικαια

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΤρι Φεβ 05, 2013 1:40 pm

warrior εχεις συνδεση internet η κλεβεις απο καποιον?

Αυτο μπορει να συμβαινει επιδει το σημα του νετ σου δεν ειναι αρκετα δυνατο ωστε να αντεξει αυτου του ειδους την ''υπερφορτωση'' (ειναι που ειναι και ο σερβερ απο μονος του λιγο laggy).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
warrioR^
Member
Member
warrioR^


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαλκίδα

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΤετ Φεβ 06, 2013 2:40 am

εχω κανονικη συνδεση.Αυτο αρχισε να μου το κανει στο ακυρο πριν 2 μερες ενω πριν ειμουν μια χαρα.Τελος παντων δεν με καιει τοσο αυτο αλλα το αλλο γιατι δεν με αφηνει να συνδεθω στον σερβερ και αυτο ετσι στο ακυρο μου το εκανε!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The_Low`
Liosimo Admin
Liosimo Admin
The_Low`


Αριθμός μηνυμάτων : 75
Ημερομηνία εγγραφής : 20/01/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Νικαια

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΠεμ Φεβ 07, 2013 10:15 am

αν εχεις forthnet εχω ακουσει οτι τελευταια κανουν αναβαθμηση στο υλικο τους οποτε εκει φταει(μαλλον) το θεμα.Αρα ειναι περιοδικο

τωρα το αλλο θα σου προτινα να κανεις ενα reinstal το cs...Αλλιως θα φταιει καποιο plugin που μπηκε προσφατα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
warrioR^
Member
Member
warrioR^


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαλκίδα

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 4:33 am

ola ok!lock kanto
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SixteenPadS
Member
Member
SixteenPadS


Αριθμός μηνυμάτων : 79
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : Athens

help an boreite... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: help an boreite...   help an boreite... EmptyΚυρ Φεβ 17, 2013 5:49 am

@LOCK
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://roveteam.webs.com/
 
help an boreite...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liosimo :: Counter Strike :: Help & Suggestions-
Μετάβαση σε: