Liosimo
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Liosimo Forum
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Dota 2: The Beta Is Over

Πήγαινε κάτω 
+2
*Smiley*
Arp
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Arp
Liosimo Admin
Liosimo Admin
Arp


Αριθμός μηνυμάτων : 78
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Κ.Τούμπα/Θεσσαλονίκη

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΤρι Ιουλ 16, 2013 3:35 am

Καλησπέρα στο community. Η Dota2 είναι πλέον officially εκτός beta version και μπορεί ο καθένας να κάνει download και να δοκιμάσει το game. Αυτό ( http://blog.dota2.com ) είναι το επίσημο site του παιχνιδιού όπου μπορείτε να δείτε τους διαθέσιμους ήρωες (είναι ακριβώς ίδιοι με αυτούς της κλασσικής Dota), διάφορα trailer, items για να κάνετε customize τους ήρωες σας και επίσης να ενημερώνεστε για το τι καινούριο προστίθεται ανά εβδομάδα στο παιχνίδι. Όποιος ενδιαφέρετε μπορεί να μου μιλήσει για να τον βοηθήσω και γω όσο μπορώ να ξεκινήσει αν και ήδη υπάρχει αναλυτικό training session. Μπορείτε να ρωτήσετε οτιδήποτε θέλετε όσον αφορά το game και με χαρά μου θα απαντήσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*Smiley*
Liosimo Admin
Liosimo Admin
*Smiley*


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Salonika

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΤετ Ιουλ 17, 2013 3:48 am

Χρήσιμο για κάτι νουμπάδες σαν και εμάς Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://roveteam.webs.com/
o3
Anti-Cheat
Anti-Cheat
o3


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Tripolitzaaaaaaa

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΤετ Ιουλ 17, 2013 11:30 am

*Smiley* έγραψε:
Χρήσιμο για κάτι νουμπάδες σαν και εμάς Razz

Ασε το dota και πιασε το counter-strike εσυ..! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*Smiley*
Liosimo Admin
Liosimo Admin
*Smiley*


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Salonika

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΤετ Ιουλ 17, 2013 11:39 am

Mike κάνω προσπάθειες και μπαίνω απο steam τις τελευταίες 3 ημερούλες αλλά ξέρεις πόσο σκατά είναι το laptop μου. Ελπίζω απο Σεπτέμβρη να μπαίνω άνετα cs με νέο pc !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://roveteam.webs.com/
WizZaRd`
Liosimo Admin
Liosimo Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 243
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΠαρ Ιουλ 19, 2013 1:58 am

*Smiley* έγραψε:
Mike κάνω προσπάθειες και μπαίνω απο steam τις τελευταίες 3 ημερούλες αλλά ξέρεις πόσο σκατά είναι το laptop μου. Ελπίζω απο Σεπτέμβρη να μπαίνω άνετα cs με νέο pc !
Aπο Σεπτεμβρη που θα μπαινω εγω πιο λιγο θα αρχισεις εσυ ρε?! φοβασαι πολυ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
`GoD Alex^
Member
Member
`GoD Alex^


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Monchengladbach, Germany

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΤρι Ιουλ 23, 2013 3:50 am

Παίζω DotA εδώ και 5 χρόνια, DotA 2 παίζω σχεδον ένα χρόνο. Όποιος θέλει να παίξει μαζι μου κανά Game, μπορεί να με κάνει add στο Steam: ziklic7
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
raz()r
Member
Member
raz()r


Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2013

Dota 2: The Beta Is Over Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Dota 2: The Beta Is Over   Dota 2: The Beta Is Over EmptyΣαβ Αυγ 10, 2013 3:08 am

Θα γεμισουμε ρωσσους στη dota παλι Laughing Bασικα official , ξεofficial , ειχαμε τοσα invite να δωσουμε που μπορουσε να παιξει ολος ο πλανητης , εγω εχω δωσει γυρω στα 20 invite και ειχα αλλα τοσα .
Tεσπα τωρα που θα παω φοιτητης θα το ξαναρχισω διοτι το κοψα για το καλοκαιρι .
Steam για dota : da_vulture
Ωστοσο εχω καμια 17 set , μπορω να κανω trade για οσους ενδιαφερονται .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Dota 2: The Beta Is Over
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liosimo :: General :: Games-
Μετάβαση σε: