Liosimo
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Liosimo Forum
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 πρόβλημα με την οθόνη

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
WiNDRuNNeR`
Liosimo Admin
Liosimo Admin
WiNDRuNNeR`


Αριθμός μηνυμάτων : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 24/12/2012
Τόπος : Πτολεμαιδα

πρόβλημα με την οθόνη  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πρόβλημα με την οθόνη    πρόβλημα με την οθόνη  EmptyΚυρ Σεπ 01, 2013 12:49 pm

Kαλησπέρα στο forum
έχω πρόβλημα με την οθόνη μου, όταν παίζω αρκετές ώρες στον υπολογιστή η οθόνη μου σβήνει ενώ το pc συνεχίζει και  δουλεύει κανονικά, συνήθως αυτό το παθαίνει μετά από κάνα 20λεπτο π μπαίνω σε ένα παιχνίδι, το έψαξα στο google άλλα δεν έβγαλα άκρη το μόνο π έκανα είναι να αλλάξω από τα power options μια ρύθμιση  που έλεγε turn off display: 20 minutes, το άλλαξα αυτό και από 20 minutes το έκανα never.. να μην σβήνει πότε.. Αλλά το πρόβλημα συνεχίζει και υπάρχει, έλενξα και τα drivers για update και ήταν όλα coble. Αν ξέρει κανείς θα με βοηθούσε πάρα πολύ. Η οθόνη μου είναι Lg Flatron e2260s-bn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ƄƏƭąȿƍųɲƉ
Supervisors
ƄƏƭąȿƍųɲƉ


Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Athens

πρόβλημα με την οθόνη  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: πρόβλημα με την οθόνη    πρόβλημα με την οθόνη  EmptyΚυρ Σεπ 01, 2013 1:13 pm

Κοιτα και απο το menu της οθονης να δεις αν εχει καποιο option που να κλεινει αυτοματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
πρόβλημα με την οθόνη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πρόβλημα με το Adf.ly
» Προβλημα με Στεαμ
» Πρόβλημα με το νεο update!!
» Προβλημα με συνδεση στον σερβερ.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liosimo :: Counter Strike :: Help & Suggestions-
Μετάβαση σε: