Liosimo
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Liosimo Forum
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
`GoD Alex^
Member
Member
`GoD Alex^


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Monchengladbach, Germany

The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !   The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! EmptyΠεμ Σεπ 12, 2013 3:27 pm

Παιδία ετοιμαστείτε για το Part 2 της καινούργιας τριλογίας του Peter Jackson - The Hobbit. bounce 

Στής 12 Δεκεμβρίου 2013 (Ελλάδα) 8α κυκλοφορίσει η ταίνια στους κινιματογράφους.

Παιδιά δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ πάντος εχώ μεγάλο κόλημα με το Lord of the Rings/The Hobbit είναι απο της αγαπημένες μου ταινίες και σας πρωτείνω για όσους δεν την έχουν δεί να την δούν οσο σύντομα γίνετε!!

Είναι μια ταινία φαντασίας και έχουν πάρει ολες του η ταινίες όσκαρ και επίσης βγήκε καλύτερη ταινία της χρονίας 2003.

'Εχω ακούσει κακά λόγια για την Νέα ταινία "The Hobbit" αλλά και καλά λόγια. Εντάξη ο κα8ένας με την άποψη του, εμένα προσώπικα μου άρεσε πολύ και μπράβο στον Peter Jackson που ακόμη μια φορά μας εντυπωσίασε με το αριστούργημα του.

Θέλω να ακούσω την γνώμη σας παιδιά!! <3

`GoD Alex^ I love you 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eagle_eye
Member
Member
eagle_eye


Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Athens/Sparta/Tripoli

The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !   The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! EmptyΠεμ Σεπ 12, 2013 6:17 pm

i palia trilogia itan kaliterh padws...eixe ligh via...twra to hobbit san parami8y itan...dn lew oti dn m arese aplws eferne se style narnia(kati p to syxenwme)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
o3
Anti-Cheat
Anti-Cheat
o3


Αριθμός μηνυμάτων : 233
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Tripolitzaaaaaaa

The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !   The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! EmptyΠαρ Σεπ 13, 2013 12:03 am

Δεν συγκρινετε το THE LORD OF THE RINGS με το THE HOBBIT...
Προσωπικη μου αποψη, μαλακια που εβγαλαν το THE HOBBIT, αν ηθελαν να συνεχισουν το ιδιο story ας μην τελειωναν το THE LORD OF THE RINGS...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
*Smiley*
Liosimo Admin
Liosimo Admin
*Smiley*


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2012
Ηλικία : 30
Τόπος : Salonika

The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !   The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! EmptyΠαρ Σεπ 13, 2013 1:02 am

Πες τα ρε Μιχαλάρα !!! Hobbit και μλκίες σαν το TLOTR δεν έχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://roveteam.webs.com/
`GoD Alex^
Member
Member
`GoD Alex^


Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ημερομηνία εγγραφής : 23/07/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Monchengladbach, Germany

The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !   The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug ! EmptyΠαρ Σεπ 13, 2013 8:56 am

Εντάξει παιδιά εννοείτε οτι το LOTR είναι καλύτερο απο το The Hobbit, αλλά δεν είναι και ΤΟΣΟ άσχημο το The Hobbit, καλά κανανε πού θά βγάλουν την τριλογία να έχουμε να δούμε και κάτι. Και το σημαντικότερο είναι ότι δεν θαλάσσωσε την "συνέχεια", γιατι συνήθως όταν συνεχίζουν μια ταινία μετα απο κάποια χρόνια το θαλασσώνουν, αλλά ο Peter Jackson για άλλη μια φορά δεν μας απογοήτευσε, έκανε πολύ καλή δουλειά.

`GoD Alex^ I love you 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
The Hobbit Part 2 - The Desolation of Smaug !
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Liosimo :: General :: Cinema & Movies-
Μετάβαση σε: